Hakkımızda

Cedrus Life Erdemli

Bizler çoğrafi olarak eşsiz konumu, doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel değerleri ile bir marka olma yolunda ilerleyen Erdemlimizin turizm payından hak ettiği yerde olmadığını görerek betonlaşmış kent yaşamından uzakta Toros dağları eteğinde 1400 rakımda 4 asırlık tarihi sedir (katran) ağaçları arasında bir Ekolojik Turizm Merkezi oluşturduk.

Erdemli şehir merkezine 28 Km uzaklıkta bulunan CedrusLife Ekolojik turizm merkezimiz sizlere bir birinden güzel aktiviteler sunmaktadır. İçerisinde bulundurduğu başlıca aktiviteler ATV Motor parkuru, dağ bisikleti, at binme ve fayton turları, zipline, çocuk survivör parkuru, panorama tepesi, doğa yürüyüş parkuru gibi tamamlanmış aktivite alanları ve paintball, pandapark, maceraparkı, yetişkinler için survivör alanı gibi yapımı devam eden yenilikçi çalışmalarımızla alanımızı hergün güncelliyoruz.

Restoranımızda torosların 1400-2000 rakımlarında yetiştirilen kuzuların taze kesimlerinden elde edilen pirzola ve köfte menüleri, kahvaltı imkanı gibi birçok seçenek sizler için hazırlanmaktadır.


Cedrus Life - Erdemli/Mersin

Tesisimiz içerisinde siz değerli misafirlerimiz için Bungalov evler, Karavan ve Çadır kamp alanları gibi konaklama imkanlarında yararlana bilirsiniz.

Cedruslife Ekolojik Turizm merkezi içerisinde yer alan doğal köy ürünleri satış reyonunda organik ürünlerimizde sizleri beklemektedir. Doğal köy yumurtası, süt, yoğurt, peynir gibi torosların eteğinde yetişen hayvanlardan elde edilen ürünlerin yanında köylerden elde ettiğimiz kır balı, kekik, nohut, bulgur gibi ürünleri de alma fırsatı bulacaksınız.

Yakın zamanda hayata geçireceğimiz gençlik turizmine yönelik rekreasyon çalışmaları ve orman ve doğa okulu faaliyetlerimizde sizler için hazırlanmaktadır.

1500+ Bungalov Evleri Konuğumuz
1300+ Tiny House Konuğumuz
1100+ Atv Motor Turu
1000+ Kahvaltı Etkinliği

Sizlerden Gelenler


Geri İleri
Image

Hasan A.

“Eşimle ilk defa dağ evleri gibi bir tatil planı yaptık ve başta tereddür etmiştik fakat cedrus life konum ve hizmet olarak bizim ön yargımızı kırdı gerçekten. Çok çok keyifli ve bol oksijenli bir tatil yaptık :) Teşekkürler.”

Memur

Image

Merve S.

“Bungalov dağ evi hayalimiz vardı. Erkek arkadaşımla internetten araştırdık ve bu tesisi bulduk. Tesis gerçekten şehir gürültüsünden uzak ve tamamen çam ağaçlarının arasında kayboluyorsunuz. Gerçek bir doğa keyfi yaşatıyor, kesinlikle tavsiye ederim.”

Gayrimenkul Danışmanı

Image

Ahmet K.

“Arkadaş grubumuz ile atv turu ve doğada çadır kampı yapmak için mekan araştırırken instagram sosyal medya üzerinden tesadüfen Cedrus Life ile karşılaştık. Muazzam bir keyif aldık. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.”

Yazılım Uzmanı

Image

Fatma D.

“Şirket çalışanlarımı için kahvaltı, piknik ve doğa yürüyüşü gibi bir etkinlik düzenlemek istedik. Bu süreçte internet üzerinden Cedrus Life'yi bulduk. Çok güzel bir ilgi vardı çok eğlendik. Tekrarını yapacağız. Yetkililere ve çalışanlara teşekkür ederiz.”

Yönetici

Yükleniyor...